Kilis Haberleri, Kilis Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Vali Çınar koltuğunu çocuklara bıraktı

Etkinlikler kapsamında Zübeyde Hanım ve Yükseliş ilkokullarında eğitimini sürdüren öğrencilerden Semanur Yüzyıl, Dicle Öztekin, Elif Kınay ve Zehra Sema Güçlü, öğretmenleri eşliğinde Vali Çınar’ı makamında ziyaret etti. Vali Çınar, kısa bir sohbetin ardından kendisine çiçek takdim eden öğrencilere hediye verdi.

Öğrenciler, daha sonra etkinlikler çerçevesinde Vali Çınar’ın makam koltuğuna oturarak, kentte yaşanan sıkıntıları ve gerçekleştirmek istedikleri projeleri anlattı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çınar, Önümüzdeki yıllarda yerimizi sizler alacaksınız. Her şey sırayla. Herkes önce çocuk olur, daha sonra büyür. Herkes büyüklerinin yaptığı işleri yapmaya başlar. Fakat siz bizden daha iyi yetişiyorsunuz. Yeni nesil ileriyi görerek, bilerek ve daha iyi eğitim alıyor. Sizin gibi evlatları olduğu için ülkemiz çok şanslı dedi.

İkramların ardından ziyaret sona erdi.

Bir önceki yazımız olan İşyerinde çıkan yangında 4 lüks otomobil kullanılamaz hale geldi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri